Video: Dobro a spravodlivosť

Dobro, pravda, spravodlivosť…

CHCEM ŽIŤ V PRAVDE /aj toto zdieľajte… 😉 Nikdy som sa nebál pravdy, poznania a nových výziev. Pomáhal som zariaďovať knižnicu rodiaceho sa Teologického inštitútu v Spišskom Podhradí, redigoval som vysokoškolský teologický časopis v jeho energickom nástupe, názorovo som vystavoval zrkadlo zrodu Katolíckej Univerzity v Ružomberku, kde som krátko aj ako pedagóg pôsobil. Spoluzakladal som gymnázium, pracoval som v obchodnej spoločnosti aj vo Via Iuris s dnešnou pani prezidentkou. A stále som jednou aj dvoma nohami v škole, vzdelávaní pri jeho zlepšovaní a podpore. Je to toho veľa. Chcem pomáhať najlepším ale aj podporovať tých, na ktorých sa zabúda. Dievčatám, aj chlapcom, všetkým čo tu, medzi Dunajom a Tatrami, žijú.

Posted by Miroslav Kocúr • Progresívne Slovensko on Thursday, October 17, 2019

Nikdy som sa nebál pravdy, poznania a nových výziev.

Pomáhal som zariaďovať knižnicu rodiaceho sa Teologického inštitútu v Spišskom Podhradí, redigoval som vysokoškolský teologický časopis v jeho energickom nástupe, názorovo som vystavoval zrkadlo zrodu Katolíckej Univerzity v Ružomberku, kde som krátko aj ako pedagóg pôsobil.

Spoluzakladal som gymnázium, pracoval som v obchodnej spoločnosti aj vo Via Iuris s dnešnou pani prezidentkou. A stále som jednou aj dvoma nohami v škole, vzdelávaní pri jeho zlepšovaní a podpore. Je to toho veľa.

Chcem pomáhať najlepším ale aj podporovať tých, na ktorých sa zabúda. Dievčatám, aj chlapcom, všetkým čo tu, medzi Dunajom a Tatrami, žijú.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *